Kapcsolatkeresõ
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
Ördög sose alszik

legújabb fejezetek

Szerző;; Nora Wellner
Csüt. Jún. 22, 2017 10:45 am
  Szerző;; Samuel Cloud
Vas. Jún. 18, 2017 1:07 pm
  Szerző;; Roisin Zoe Carvey
Hétf. Jún. 12, 2017 6:28 pm
  Szerző;; Admin
Hétf. Jún. 12, 2017 5:25 pm
  Szerző;; Nora Wellner
Csüt. Jún. 08, 2017 4:38 pm
  Szerző;; Deirdre C. Breen
Szer. Jún. 07, 2017 7:54 pm
  Szerző;; Nora Wellner
Szer. Jún. 07, 2017 4:10 pm
  Szerző;; Nora Wellner
Szer. Jún. 07, 2017 2:24 pm
  Szerző;; Grace K. Hopkins
Hétf. Jún. 05, 2017 12:24 pm
akik erre járnak

Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

nincsen

A legtöbb felhasználó (36 fő) Hétf. Márc. 13, 2017 11:05 pm-kor volt itt.

Népszámlálás

Csoportok
Emberek
3
2
Vadász
2
1
Selkie
1
1
Kelpie
2
5
Bosz. / Mágus
3
1
Szellem
-
-
Succubus
1
2
Seelie
-
1
Unseelie
2
-
Összesen
14
13
feltörekvõ íróink
Nora Wellner

Daan Van Der Vaart

Admin

Deirdre C. Breen

Perséphone Hepburn

Grace K. Hopkins

Mesélõ

Muiredach Gwrtheyrn

Brian Flannery

Cora Knowles

Share| .

Szeretettel Admin tollából
Témanyitás Kapcsolatkeresõ •• Hétf. Jan. 16, 2017 5:32 pm

Kapcsolatkeresõ

Mindenki szereti azt, ha nem csak úgy lóg a levegőben a karaktere, ám ehhez nem szükséges mindig karakterhirdetést kiírni. Ha esetleg megfordul valami ötlet a fejedben, amihez szívesen keresnél egy-két vállalkozó szellemű jelentkezőt, meglévő tagot vagy akár újat, akkor itt megteheted.
Kereshetsz akár barátot vagy ellenséget, kollégát, rokonokat vagy egyéb ismerősöket, akiket különféle helyekről ismerhetsz.  edi

Ne féljetek nyitni egymás felé, hiszen csak akkor lehet még több izgalomban és remek pillanatban részetek!

Staff csapat

Alapító;; Segítõ
Tell me your secrets

371
Hozzászólások száma :
my babes
♢ Keresem :
I'm faceless
♢ karakter arca :

Szeretettel Sebastian Kingsley tollából
Témanyitás Re: Kapcsolatkeresõ •• Csüt. Márc. 09, 2017 9:30 am

*Szalagelvágós, topicfelavatós poszt*
Szóval, én szeretnék magamnak kapcsolatokat kiépíteni. Minélt több van belőlük, annál jobb. Akár a nemezisem lennél, akár az ősi halálos ellenségem, vagy netalántán az ivó cimborám, egy nőcske a múltból, akinek egy bormámoros pillanatban örök szerelmet ígértem, én nyitott vagyok. Ha te is kapcsolatokat keresel írj, és kitalálunk valamit együtt.

you think you can break me with pain?
i am pain.

Kelpie
Tell me your secrets

20
Hozzászólások száma :
♢ Keresem :
∞ Michael Malarkey
♢ karakter arca :

Szeretettel Deirdre C. Breen tollából
Témanyitás Re: Kapcsolatkeresõ •• Csüt. Márc. 09, 2017 1:09 pm

Sziasztok!
Mondhatni még gyermeki cipőben járó tudatlan succubusként mazsoláznék a világunkból. Lehet étlap, szomszéd, ellenség, segítő, furcsa alapokon nyugvó házasság, kapcsolat, ex, volt férj, testvér, tanítvány, vendég...akármi és minden, meg bármi!
Ha szereted a haláltáncot, főleg keress!
Vadász;; fejvadász
Tell me your secrets

18
Hozzászólások száma :
Bryana Holly
♢ karakter arca :

Szeretettel Logan Caevan Frewen tollából
Témanyitás Re: Kapcsolatkeresõ •• Pént. Márc. 10, 2017 10:11 am

Sziasztok Smile

A gonosz fejvadász bácsi kapcsolatokat keres magának: lehetsz vadász társam akikkel együtt űzzük a "vadat", lehetsz  gyerekkori barát, ismerős, ex barátnő vagy csak egy éjszakás kaland, ellenség, szomszéd, szívesen látlak az autó szerelő műhelyemben is.Egy szóval, csak a képzelet szab határt annak, amit együtt felépíthetünk. Ha kedvet kaptál a szókimondó, bosszúszomjas vadászhoz akkor dobj meg egy PM-el. ígérem nem harapok nagyot Smile

többszörösen is elkeltem, köszönöm *-*

A hozzászólást Logan Caevan Frewen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Márc. 10, 2017 6:14 pm-kor.
Vadász;; fejvadász
Tell me your secrets

26
Hozzászólások száma :
Charlie Hunnam
♢ karakter arca :

Szeretettel Perséphone Hepburn tollából
Témanyitás Re: Kapcsolatkeresõ •• Pént. Márc. 10, 2017 4:25 pm

Sziasztok!

Én is beállnék a sorba, szívesen vennék szomszédokat, barátokat, ellenséget, akár lehet rossz szomszédságról is szó, vagy éppen valami ügynek köszönhetően találkoztunk. Nem igazán tudom még azt, hogy látó vagyok, így nincs miért aggódnia a különlegeseknek se, hogy lebuknának előttem. Akár ismerhetsz részleteket a családomról is, ha már innen valósi vagyok, de ezt se tudom, mert Washingtomban nevelkedtem. Így aki megfordult ott, akár onnan is lehet ismeretség. Mondhatni a határ a csillagos ég. Semmi jónak nem vagyok elrontója, így nyugodtan dobj meg pm-el, ha bármilyen ötlet felmerül benned és együtt tovább gondoljuk, vagy akár közösen is kitalálhatunk valamit. edi

Panda

She's just a girl and she's on fire
Hotter than a fantasy, lonely like a highway
She's living in a world and it's on fire
Ember;; látó
Tell me your secrets

216
Hozzászólások száma :
♢ Keresem :
✶ Caity Lotz
♢ karakter arca :

Szeretettel Gwyneth Sheridan tollából
Témanyitás Re: Kapcsolatkeresõ •• Szomb. Márc. 11, 2017 12:47 pm

Búúú! kukucs

Igen, jól látod, egy szellem vagyok és visszajöttem kísérteni. De ugye ehhez kapcsolatokra is szükségem van és én mindenféle kapcsolatnak nagyon örülnék  edi
Ismerhetjük egymást a halálom előtti időből, mint szomszédok, barátok...stb.
Vagy az is lehet, hogy nem konkrétan engem ismersz, hanem a gazdatestemet, neki vagy a rokona, barátja, exe, ismerőse, ellensége, munkatársa (jelenleg munkanélküli vagyok, így bármilyen állásnak szívesen örülnék ^^), szomszédja, lakótársa (nyugi, nem lenne semmi poltergeist...annyira).
Ha látsz fantáziát valamelyik lehetőségben vagy van olyan ötleted amit nem soroltam fel, küldj nekem egy PM-et és megbeszéljük részletesebben Smile
Szellem
Tell me your secrets

4
Hozzászólások száma :
Adelaide Kane
♢ karakter arca :

Szeretettel Vendég tollából
Témanyitás Re: Kapcsolatkeresõ •• Szomb. Márc. 11, 2017 10:02 pm

Ha valakinek egy rideg szívű, de ki tudja hogyan megolvasztható selkie-re lenne szüksége az kérem nálam kopogtasson.
Üzleti életben jártas, több nyelven beszélő, kissé bizalmatlan jellemű...nem feltétlen leszek könnyű eset, szóval csak akkor keress ha bírod a gyűrődést. hmm
Vendég
Tell me your secrets

Szeretettel Ciaran Wingrave tollából
Témanyitás Re: Kapcsolatkeresõ •• Szomb. Márc. 11, 2017 10:46 pm

Minden vágyad egy tárgy, mi valaki más birtokában van? Könyörögtél, fenyegetőztél, csekket lebegtettél a tulajdonos azonban hallani se akar az adás–vételről? Ne csüggedj, van még remény. Keress fel engem és némi adományért cserébe máris ellopom neked.

Szeretnél öregedni néhány évet, vonz a gondolata annak, hogy valaki rajtad élősködik, vagy csak szeretnél egy kis csavart a karaktered életében? Ne légy szégyenlős, örömmel vállalom bármelyik feladatot, az ára is csak egy üzenet.

Egyik fent felsorolt lehetőség se tetszik neked, a történetem viszont megfogott? Ebben az esetben is boldogan fogadok minden ötletet, gondolatot. Jöhet barát, ellenség, bármelyik áldozatom rokona, vagy egykori seelie ismerős.
Unseelie
Tell me your secrets

4
Hozzászólások száma :
Jessica De Gouw
♢ karakter arca :

Szeretettel Raphael Goodwin tollából
Témanyitás Re: Kapcsolatkeresõ •• Csüt. Márc. 16, 2017 8:40 pm

Szép Estét!

Segítség eltévedtem! Gazdag fazon egy szál pénztárcával, Dublin utcáin!

Keresek, rendőrt, vadászt, magánnyomozót, vagy épp az utca emberét, aki otthonosan mozog Dublin utcáin. Ugyanis, az egyik kis húgom eltűnt. A nyomok pedig ide vezettek a mindenek bölcsőjéhez.

Keresek, bárkit akit az utamba tévedne, csak mert épp kereszteztük egymás útját, régi cimborát, netán újat. Mit tudok cserébe adni? Egy luxus üdülő utat, egy luxus hajón, ha jóban vagyunk, egészen biztos, hogy a kaland végén egyben távozhatsz, nem garantálom, hogy nem tépázlak meg csak egy kicsit a finom véredért. Egy igazán picit

Keresek egy idegen vezetőt is, akár aki körbe vezet Dublinban. Ritkán járok szárazföldön, inkább a hajóim egyikén tartózkodom.

Egyéb iránt sok jó ötletem van Wink

Kelpie
Tell me your secrets

16
Hozzászólások száma :
Matt Bomer
♢ karakter arca :

Szeretettel India Rhodes tollából
Témanyitás Re: Kapcsolatkeresõ •• Szomb. Márc. 18, 2017 7:14 pm

Sziasztok!

Lelkes és boldog híve lennék mindenféle IC ismeretségnek *.* Akár régieknek (a karakter öt évet töltött NewYorkban, ezt az időszakot leszámítva mindig Dublinban élt), vagy újaknak, eztán kibontakozóknak. Nem is a tipikus "minta jellem" ő, és nem mindig állt a törvény (relatív) jó oldalán, ezért az underground ismeretségektől se szeretnék elzárkózni legyen az bármilyen felületes is. Esetleg egy szívesség erejéig? *.*

((Zárójeles megjegyzés: Nagyon örülnék pozitívabb hozzámállású karaktereknek, VISZONT ahhoz nem ragaszkodok, hogy mindenki szeresse tiszta szívből Indiát, a rajongója legyen, stb. Az életben is biztos ismer mindenki olyan arcot, akit a  háta közepére se kíván , adott élethelyzetben mégis el kell viselnie, vagy egyszerűen hidegen hagy a személye, mégis megállsz pár szót váltani vele, mert ezt követeli meg az illem, stb, Szívesen bevállalok Indiával hasonló szerepkört is - bizonyos határokon belül-))

Megszán valaki? lufi
Boszorkány;; tüz
Tell me your secrets

9
Hozzászólások száma :
♢ Keresem :
Olivia Wilde
♢ karakter arca :

Szeretettel Sibeal Meara MacGee tollából
Témanyitás Re: Kapcsolatkeresõ •• Szer. Márc. 22, 2017 11:51 pm

Sziasztok! edi

Én is beállnék a sorba, mert nem tudom, hogy kinek férnék még bele esetleg az életébe valamilyen módon. Amióta az eszemet tudom, vagyis mindig is Dublinban éltem, így régi ismeretség is szóba jöhet, de akár újat is szívesen veszek. Sose mutattam azt, hogy természetfeletti lennék, hiszen én se tudtam róla, így ebből kifolyólag, hogy most már kezd megmutatkozni a különcségem akár régi „kapcsolatba” is csempészhet valamilyen  bonyodalmat. lufi
Jöhetnek barátok, ellenségek, kollégák vagy éppen olyanok is, akikkel eddig még nem igazán ismerjük egymást, de valami miatt az utunk keresztezhetné egymást. Örülnék annak is, ha esetleg valaki akár önvédelemre is kicsit tanítana. Embarassed
Szívesen veszek bármilyen ötletet, és remélem, hogy lesz olyan, aki megdob egy üzivel, hogy ötleteljünk. edi
Kelpie;; baby one
Tell me your secrets

23
Hozzászólások száma :
✤ Emmanuelle Grey Rossum
♢ karakter arca :

Szeretettel Cilian Egan tollából
Témanyitás Re: Kapcsolatkeresõ •• Vas. Márc. 26, 2017 8:54 pm

Freya Murray

Play by: Michelle Dockery
Faj: Látó vagy Unseelie (de kiegyezek egy boszorkánnyal is)
Kor: 24-35 között valahol
Története: A fajától függ, hogy pontsan miként is élte az életét, meg pontosan hol. Viszont, abban minden szál megegyezik, hogy ő egy introvertált, romlott egyéniség, aki teljes mértékben örömét leli abban, hogy megkeserítse mások életét. Valószínűleg, nem egy ember van, akár itt az oldalon is, akiknek keresztbetett, legalább egyszer életében. Az első gondolatom az volt, hogy egy selkie bőrét lopta el legutoljára és őt kényszeríti mindenféle kellemetlenebbnél kellemetlenebb helyzetekbe, természetesen arc nékül. Nem hülye ő, hogy bajba keverje magát. Nagyon alapos, sosem hagyna direkt maga után nyomot.
Keresem: A selkiet, akinek megkeserítem az életét vagy bárki mást, akivel ezt megtehetem. Ne adj isten, valakit, aki mellettem áll, aki velem együtt teszi nehezebbé mindenki életét.

A jelentkezőket örömmel fogadom kapcsolatokra, ha kérhetem, pm-ben. love

Néha az életért halállal kell fizetni.
Szellem
Tell me your secrets

9
Hozzászólások száma :
♢ Keresem :
Jay Ryan
♢ karakter arca :

Szeretettel Aviana Bowman tollából
Témanyitás Re: Kapcsolatkeresõ •• Szer. Márc. 29, 2017 8:45 pm

"A csábítás kétségkívül sok ezer éves bűncselekmény.."

Kereslek téged! Annyira mohón várlak! Mesélj kérlek nekem! Ki voltál az életemben? Ki szeretnél lenni?

Barát, akinek a vállára hajthatom a fejemet és elsírhatom bánatomat, miközben elhiszem, hogy mindig számíthatok rá? Hajnalban hívhatlak, hogy hozz ásót?

Esetleg ellenségem bőrébe bújnál? Oh...kérlek! Tedd meg! Kívánj a pokolba és én elkárhoztatlak a leggyönyörteljesebb módon! Gyere, gyere csak közelebb...

Várjunk csak! Mi maradt...? Ohh, hogyne! Lennél a szeretőm? Aki ismeri a kívánságaimat, akinek az összes erotikus lenyomatából táplálkozhatok? Gyere, mert már nagyon éhes vagyok! Ne hagyj kínlódni!

Csak dobjatok egy pm-et, mindenre vevő vagyok! Cool
Succubus
Tell me your secrets

3
Hozzászólások száma :
Julianne Hough
♢ karakter arca :

Szeretettel Roisin Zoe Carvey tollából
Témanyitás Re: Kapcsolatkeresõ •• Pént. Márc. 31, 2017 12:52 pm

Sziasztok!

Beállok én is a sorba, hátha valakinek pont én hiányzok az életéből pirulo

Ha nagy leszek elkészülök, vadász leszek, amolyan kísérletezős, kölyvmoly tudós fajta.

A jövőben szeretnék majd pár játékot a többi vadász kollégával, így akár ha kedvet éreztek hozzá, kitalálhatunk valamit, lehettünk akár együtt szárnyukat próbálgató tanoncok, barátok, riválisok...

Természetfelettiként akár már keresztezhették is egymást az útjaink Rolling Eyes
Ha pedig a korábbiaktól elvonatkoztatunk, nyugodtan jöhet bármi féle kapcsolat, lehetünk akár szomszédok, lakótársak, kollégák, barátok, játhattunk egy iskolába, kavarhattunk együtt régebben, vagy bármi hasonló ahwie  Valaki?
Vadász;; tudós
Tell me your secrets

27
Hozzászólások száma :
Hey, Russell, where are you?!
♢ Keresem :
Evan Rachel Wood
♢ karakter arca :

Szeretettel Sponsored content tollából
Témanyitás Re: Kapcsolatkeresõ ••

Tell me your secrets

Kapcsolatkeresõ