Aviana
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
Ördög sose alszik

legújabb fejezetek

Szerző;; Nora Wellner
Csüt. Jún. 22, 2017 10:45 am
  Szerző;; Samuel Cloud
Vas. Jún. 18, 2017 1:07 pm
  Szerző;; Roisin Zoe Carvey
Hétf. Jún. 12, 2017 6:28 pm
  Szerző;; Admin
Hétf. Jún. 12, 2017 5:25 pm
  Szerző;; Nora Wellner
Csüt. Jún. 08, 2017 4:38 pm
  Szerző;; Deirdre C. Breen
Szer. Jún. 07, 2017 7:54 pm
  Szerző;; Nora Wellner
Szer. Jún. 07, 2017 4:10 pm
  Szerző;; Nora Wellner
Szer. Jún. 07, 2017 2:24 pm
  Szerző;; Grace K. Hopkins
Hétf. Jún. 05, 2017 12:24 pm
akik erre járnak

Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

nincsen

A legtöbb felhasználó (36 fő) Hétf. Márc. 13, 2017 11:05 pm-kor volt itt.

Népszámlálás

Csoportok
Emberek
3
2
Vadász
2
1
Selkie
1
1
Kelpie
2
5
Bosz. / Mágus
3
1
Szellem
-
-
Succubus
1
2
Seelie
-
1
Unseelie
2
-
Összesen
14
13
feltörekvõ íróink
Nora Wellner

Daan Van Der Vaart

Admin

Deirdre C. Breen

Perséphone Hepburn

Grace K. Hopkins

Mesélõ

Muiredach Gwrtheyrn

Brian Flannery

Cora Knowles

Share| .

Szeretettel Muiredach Gwrtheyrn tollából
Témanyitás Aviana •• Vas. Máj. 28, 2017 1:43 pm

Aviana ---

általános jegyzet
» Választott arc: Palvin Barbara / Julianne Hough (de egyeztethetünk)
» Faj: Succubus  
» Kor: 75-80  
» 5 fő jellem: Okos, ravasz, szarkasztikus, megbízható, szókimondó
tudj meg többet
» Foglalkozás: Alkotóra bízva  
» Viszony: Régen bizalmasom
» Mikor érkezett a városba: Nemrég

Még olyan harminc éve ismertük meg egymást. Két évig tűrtük a másikat, miután végül eltűntem az életedből, és az országból is. A közti időben viszont remekül megvoltunk egymással. Hasonló életutat jártunk be ugyanis, a te fejedet is anno majdnem bekötötték, de végül egy kellemetlen incidens miatt nem jutottatok el a házasságig. Egészen hamar kialakult köztünk egyfajta bizalom, bírtuk a másikat, és viszonylag sok időt is töltöttünk együtt. Mivel megbíztam benned, veled feszegettem a határaimat, hogy meddig is bírok józan ésszel a csábító képességed ellen védekezni. Egyszer viszont, két év múltán bekattant nálam valami, mert kicsit jobban kezdtem hozzád kötődni,  és úgy gondoltam, jobb lesz, ha kisétálok az életedből. Azóta nem láttuk egymást.

Egyéb, amit tudni kell a kariról: Hasonlóan éled az életét, mint Muiredach, kiélvezed az időd, ami megadatott, akárhogyan is csak tudod ezt. Succubus létedre nem veted meg egyik nem társaságát sem semmilyen formában. Olyasvalaki vagy, aki tudja, mit akar, és ennek érdekében képes megtenni a szükséges lépéseket.

A mellékes: Ez még csak a jéghegy csúcsa, amit itt leírtam, számos ötletem van még a karaktert illetően, és mivel nem akartam, hogy novella legyen a kereső szövegem, csak a legalapabb dolgokat firkantottam le. Pb esetében két lehetőséget is megadtam (Palvin Barbara, Julianne Hough), de ez változtatható, nem ragaszkodom foggal-körömmel hozzájuk.
Még fontosnak tartom leszögezni azt, hogy a legkisebb mértékben sem az a célom, hogy a két karit összeboronáljam. Nem fogom teljesen kifordítani a karimat azért, hogy ez megtörténjen. Szóval csak annyit tudok mondani ez ügyben, hogy a játéktéren minden eldől, és ahogy alakulnak a dolgok, úgy alakulnak. Nem csak azt akarom, hogy nekem hozzon valaki karit, hanem magának is, szóval szeretném, ha nem szűkülne be a leendő megalkotóm ismertségi köre egyedül az én karimra.
Remélhetőleg nem vettem el a kedved a karaktertől még ezek után sem, és várlak szeretettel!

Ui.: Ne tűnj el!

Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
Muiredach Gwrtheyrn
Seelie
Tell me your secrets

71
Hozzászólások száma :
♢ Keresem :
Jason Momoa
♢ karakter arca :

Aviana

1 / 1 oldal